Kurumsal

1981 yılında Bursa’ da kurulmuş olan Firmamız, 1981-1990 yılları arasında Bursa ve yöresindeki Sanayi Kuruşlarını projelendirerek AG. Ve OG. İle Zayıf Akım Tesislerini yapmıştır.

1990-2004 yılları arasında TEDAŞ İhalelerine yönelerek, Şehir Şebekeleri ve ENH (Enerji Nakil Hatları) Tesislerinin Projelendirilmesi ve Montajı işlerini yapmıştır.

Diğer bir faaliyet alanı olan Hayvancılık Sektöründe Firmamız, 1999 yılından itibaren Bilecik İli Bozüyük İlçesi Bozalan Köyü’nde bulunan Tavuk Yumurtası Üretim Tesislerinde yumurta üretimi işine başlamıştır.

2004 Yılından İtibaren tüm Sanayi Kuruluşlarının ve Organize Sanayi Bölgelerinin ihtiyaçları doğrultusunda, elektrik tesislerin projelendirilmesi ve mühendislik danışmanlık ile YG Tesisleri İşletme Sorumluluğu hizmetleri, güç ve aydınlatma, otomasyon sistemlerinin kurulması ve bakım hizmetleri, elektrik malzemesi temini, Enerji Nakil Hatları tesisi yapmaktadır.

2010 yılından itibaren Bilecik İlinde bulunan Sanayi Kuruluşları ve Organize Sanayi Bölgeleri ile Eskişehir ilinde bulunan Sanayi Tesislerine proje bazlı anahtar teslim Elektrik Tesisleri kurmaktadır.

Çözüm Ortaklarımız